10.5.2024 se žáci deváté třídy vydali předat dárky seniorům do domova na Dobré Vodě. Dárky vyrobily děti z družiny a všem se moc líbily.

Ráno v 8:00 jsme se sešli ve škole a vydali se pěšky na Dobrou Vodu. Cesta probíhala perfektně, počasí a nálada byla skvělá. Cestu nahoru jsme si velice užili. Když jsme se dostali do cíle, zkontrolovali jsme, jestli jsme nikoho neztratili a vydali se předávat.

V domově seniorů nás přivítala velice milá sociální pracovnice paní Bc. Zdeňka Mašková, která nás prováděla a ukazovala nám, jak to v domově chodí. Pomáhala nám také komunikovat se seniory. Předávání bylo skvělé a seniorům se přáníčka moc líbila a měli velikou radost. Když už jsme všem dali přáníčka, tak nás sociální pracovnice vyvedla a my jsme se vydali ke kostelu na svačinu.

U kostela jsme si každý napustili vodu do lahví, najedli se a šli. Po svačině už nás čekala pouze cesta zpět do školy do Horní Stropnice. Počasí se nám ještě zlepšilo, takže to šlo jak po másle. Po několika desítkách minut jsme se dostali do školy. Výlet to byl skvělý a těším se na další takové!

Jirka Miškei, žák IX. třídy