Páteční dopoledne 3. 5. 2024 jsme vyhradili sportu. Žáci se utkali v lehkoatletickém čtyřboji. Byli rozděleni do čtyř skupin - mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci a starší žákyně. V duchu fair play soutěžili a jejich konečné pořadí určil přepočet podle tabulek.
Trochu statistiky. Soutěží se zúčastnilo 70% žáků naší školy, tzn. že z vyšší moci - absence, nemoc, omluvení zákonných zástupců, nesoutěžilo 30% žáků. Je pouze s podivem, že k takovému procentuálnímu číslu absentování se v běžný den výuky ani nepřiblížíme.
Za pozornost stojí zmínit celkového vítěze klání. Stala se jím žákyně šesté třídy Elen Domanská s celkovým skóre 201 bodů.

Výsledky: mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně.

Mgr. Zbyněk Drbout - organizátor akce