Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Učitelky mateřské školy:

  • Mgr. Jana Vondráčková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Lenka Farrell - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Bc. Helena Vobejdová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Učitelé I. stupně:

I. třída -  Mgr. Jana Rosecká- Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
II. třídaMgr. Martin Měchura - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
vedoucí metodického sdružení
III. třída - Mgr. Jana Míšková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
IV. třída -  Mgr. Jan Franc - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
V. třídaMgr. Anna Mášová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
zdravotnice školy

Učitelé II. stupně:

VI. třída - Mgr. Naděžda Smirnovova - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
VII. třída  - Mgr. Milena Brázdilová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
VIII. třída - Mgr. Petr Kroupa - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitel metodik informačních a komunikačních technologií
vedoucí metodického sdružení
IX. třída - Mgr. Zbyněk DrboutTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
školní metodik prevence 
učitel metodik informačních a komunikačních technologií  

Mgr. Helena Balášová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
výchovný poradce
koordinátor pro environmentální výchovua

Vychovatelka družiny: Jana Mládková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
zdravotnice školy, knihovnice