Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Dne 30.11.2023 proběhlo v naší základní škole tvořivé odpoledne pro žáky sedmého a osmého ročníku. Cílem bylo pokusit se ušít pár jednoduchých výrobků na školní jarmark.

Zjistili jsme ale, že to není tak snadné, jak se zdálo. Přesto jsme několik drobných předmětů ušít zvládli a bude je možné zakoupit na vánočním školním jarmarku. Ušité výrobky budou doplněny korálkovými náramky a prstýnky, které navlékali ti, co si s šitím příliš nerozuměli.

Mgr. Jana Jarkovská