Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Poslední den před vánočními prázdninami přijelo do školky divadlo Divoloď s představením Jak čertík psal vánoční přání. Děti ze školky a žáci 1. a 2. třídy ze školy se během představení naučily, jaká kouzelná slovíčka používat nejen v dopise pro Ježíška. Děti se do představení zapojily, nejen se svou fantazií, ale také zpěvem a tancem čertí písničky.
Mgr. Jana Vondráčková