Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

V pátek 4. 11. 2022 přijelo do mateřské školy Divadélko KOS. Pro děti ze školky a žáky I. a II. třídy ZŠ měli herci připravené divadelní představení s názvem „Pan doktor Léčímrád“.

Během tohoto představení seznámil pan doktor děti s příznaky známých dětských nemocí jako je brečimcída, žalovnída, či binecajda. Děti zjistily, že se tyto nemoci ve třídách vyskytují často, a tak je pan doktor naučil, jak nemoci mohou samy léčit.

Mgr. jana Vondráčková