Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

V prosinci 2022 jsme s žáky 1. stupně naší školy zorganizovali sbírku krmení pro zvířata v Záchranné stanici Třeboň. Žáci byli seznámeni s činností záchranné stanice a pro poraněné živočichy vyrobili nejrůznější přáníčka a přinesli velké množství pamlsků a zobání. Vše jsme společně zabalili a jako vánoční dárek poslali do Záchranné stanice v Třeboni. Všem zúčastněným a dárcům děkuji za pomoc a těším se na další spolupráci.

V Horní Stropnici dne 22. 12. 2022
Ing. Kamila Fialová
učitelka přírodopisu