Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

V úterý před prázdninami se konala "Dušičková párty" našich třeťáků. Společně si vydlabali dýně, poté se vypravili
na lampionový průvod obcí a nakonec si zatančili. Díky skvělým rodičům měli také co jíst a čím to zapít.
Věřím, že si to velmi užili a že to nebyla poslední společná akce. Fotografie po otevření článku.

Mgr. Michaela Lišková