Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Vážené kolegyně a kolegové v činné a další službě,

společně s Obecním úřadem Horní Stropnice Vás srdečně zveme na setkání pracovníků Základní školy a Mateřské školy Horní Stropnice.
Uplynulo neuvěřitelných 45 let od otevření nové školní budovy a pět let od našeho posledního setkání. Domníváme se, že mnozí z Vás by se rádi podívali na místa svého působení a zhodnotili, co se nám podařilo a co ještě stále chybí. Dovolili jsme si pro Vás proto připravit neformální odpolední setkání bývalých pracovníků školy.
Uvítáme Vás dne 15. října 2022 (sobota) v době od 12:00 hod. do 13:00 hod. v budově současné ZŠ. Po krátkém programu bude následovat volná prohlídka budov ZŠ, MŠ a OÚ spojená s procházkou obcí. Následovat bude společný pozdní oběd v naší školní jídelně tak, jak si to jistě stále pamatujete. Naše setkání zakončíme popovídáním a skromným občerstvením.
Očekáváme, že se zúčastníte a zdržíte dle vlastního uvážení. Pro zájemce zajistíme bezplatné ubytování. Srdečně zveme i Vaše partnery a partnerky. Pokud udržujete kontakty s některými bývalými spolupracovníky, prosíme, ověřte, zda se tato informace dostala i k nim. Děkujeme.