Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Na mikroskopování se mi líbil svět zblízka. Nejvíc se mi z toho líbil můj vlas. Z lup, do kterých jsme se mohli podívat, se mi nejvíc líbil pavouk. A z mikroskopu krev. Bylo zajímavé, že mám tlusté vlasy. A viděl jsem poprvé zblízka lup.


Přes lupu jsem viděl vážku, kamení atd. Bylo pro mě těžké mikroskop ovládat. Zkoumali jsme i nohu mouchy.
Myslím si, že všechny žáky program bavil.

Tomáš Rosecký, IV. třída