Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Překonej svého spolužáka!
Trať na člunkový běh je vyznačena kužely. V našem případě postačí volejbalové hřiště v tělocvičně. Běhá se na rovném a čistém neklouzavém povrchu. Běhat můžete venku nebo v hale.
Jak člunkový běh vypadá v praxi? Velmi jednoduše. Start člunkového běhu je po pravé ruce. Nejbližší kužel se obíhá tak, aby byl po vaší levé ruce, pak se znovu vracíte ke startu. U dalšího kužele metu neobíháte, ale pouze se jí dotknete rukou a běžíte nazpět.
Vyučující TV změří čas a vloží do tabulky, která je pro ně připravena v aplikaci Teams. Až doběhne poslední závodník (závodnice), vznikne pořadí. Zde zjistíš, jak jsi sportovně vybaven (vybavena) v porovnání s ostatními žáky školy.

Výsledky druhého stupně zde.

Výsledky prvního stupně zde.