Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Ve dnech 14. a 15. září 2020 jsme se žáky uspořádali výstavu hub na školní zahradě. Seznámili jsme se s různými druhy hub, jejich stavbou a využitím. Vyzkoušeli jsme si i jejich poznávání podle atlasu. Nakonec jsme si řekli zásady sběru hub a připomněli si i jejich nebezpečí. Výstava se všem moc líbila a doufáme, že se stane tradicí podzimu na naší škole.


Ing. Kamila Fialová, učitelka přírodopisu