Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Ve středu 16. 9. 2020 od 10:00 hodin byl na naší škole odstartován Běh pro školy T-Mobile Olympijský školní běh. Pro každou třídu byl uspořádán samostatný závod. Do běžecké soutěže se aktivně zapojili i předškoláci z mateřské školy viz. fotografie po otevření článku. 

Po uběhnutí trasy všichni závodníci obdrželi medaili a účastnický diplom. Nejlepší závodníci získali i malou věcnou odměnu. Každý běžec pojal závod velmi prestižně, čímž přispěl k velké kvalitě závodů.
Mgr. Zbyněk Drbout
organizátor akce