Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Základní škola a Mateřská škola Horní Stropnice v souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. dubna 2020 umožňuje přítomnost žáků IX. třídy pro účely přípravy na přijímací zkoušky. Zákonný zástupce je povinen vyjádřit zájem
o docházku do školy do 7. 5. 2020 prostřednictvím emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na 386 327 145. Vzdělávání bude probíhat od 11. 5. 2020 do termínu přijímacího řízení v předmětech daných obsahem zkoušek.
Podmínky pro účast žáka:
1. Povinnost odevzdat nejpozději 11. 5. 2020 zákonným zástupcem podepsané „Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění“
– viz. příloha.
2. Vzdělání bude probíhat od 7:45 do 9:40 hodin od pondělí do čtvrtka. Časy jsou stanoveny dle jízdního řádu společnosti Jihotrans.
3. Při cestě do školy a ze školy se na žáky vztahují obecná pravidla chování stanovené krizovými opatřeními.
Před školou jsou žáci povinni dodržet odstup 2 metry.
Všichni žáci jsou povinni nosit ve společných prostorách školy roušku.
Každý žák bude mít s sebou na den minimálně 2 roušky a sáček na jejich uložení.
Složení skupiny pro přípravu na přijímací zkoušky je neměnné po celou dobu. Žáka nelze zařadit do školní skupiny později než k 11. 5. 2020.
Horní Stropnice 4. 5. 2020          PaedDr. Jaroslav Baláš
                                                          ředitel školy
Přílohy:
Čestné prohlášení