Základní škola a Mateřská škola Horní Stropnice v souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. dubna 2020 umožňuje přítomnost žáků IX. třídy pro účely přípravy na přijímací zkoušky. Zákonný zástupce je povinen vyjádřit zájem
o docházku do školy do 7. 5. 2020 prostřednictvím emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na 386 327 145. Vzdělávání bude probíhat od 11. 5. 2020 do termínu přijímacího řízení v předmětech daných obsahem zkoušek.
Podmínky pro účast žáka:
1. Povinnost odevzdat nejpozději 11. 5. 2020 zákonným zástupcem podepsané „Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění“
– viz. příloha.
2. Vzdělání bude probíhat od 7:45 do 9:40 hodin od pondělí do čtvrtka. Časy jsou stanoveny dle jízdního řádu společnosti Jihotrans.
3. Při cestě do školy a ze školy se na žáky vztahují obecná pravidla chování stanovené krizovými opatřeními.
Před školou jsou žáci povinni dodržet odstup 2 metry.
Všichni žáci jsou povinni nosit ve společných prostorách školy roušku.
Každý žák bude mít s sebou na den minimálně 2 roušky a sáček na jejich uložení.
Složení skupiny pro přípravu na přijímací zkoušky je neměnné po celou dobu. Žáka nelze zařadit do školní skupiny později než k 11. 5. 2020.
Horní Stropnice 4. 5. 2020          PaedDr. Jaroslav Baláš
Přílohy: