V pátek 1. 11. 2019 proběhl výukový program, jak být správným účastníkem silničního provozu. Tento program si pro nás připravili městští policisté z Trhových Svinů. Každý dostal obrázek s čísly, kde byla u každého čísla znázorněna situace, jak se někteří účastníci provozu chovají. Ke každému číslu jsme si vysvětlili správné chování.

Pověděli jsme si také, jak se správně připravit, pokud chceme jet na kole nebo na bruslích. Dále jsme rozebírali i další témata, například jak se chovat při nálezu injekční stříkačky. Mně osobně se program moc líbil.
Oskar Blíženec, V. třída