Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Ve středu 19. 6. 2019 od 10:00 hodin byl na naší škole odstartován T-Mobile Olympijský školní běh. Pro každou třídu byl uspořádán samostatný závod. Letošního ročníku se poprvé účastnili i předškoláci z mateřské školy.


Po uběhnutí trasy všichni závodníci obdrželi medaili a účastnický diplom.
Každý běžec pojal závod velmi prestižně, čímž přispěl k velké kvalitě závodů.

 

Zbyněk Drbout