Také letos jsme se zúčastnili tradiční soutěže ve znalostech o přírodě. Za školu bojovaly dva týmy.
V kategorii A (žáci 4. a 5. třídy) nás reprezentovala Jana, Aneta a Jiřina z pátého ročníku. Jako družstvo se děvčata umístila na druhém místě. V jednotlivcích byla Jana 4., Aneta 5. a Jiřina 9.
V kategorii B (žáci 6. a 7. třídy) nás reprezentovalo osvědčené družstvo - Vojta, Anežka a Adéla. I když jsou teprve v 6. třídě, tak svou kategorii přesvědčivě vyhráli a přivezli si putovní pohár. Umístění jednotlivců bylo také skvělé – Vojta byl první, Anežka druhá a Adéla těsně čtvrtá.

Všem dětem, které se na soutěž zodpovědně připravovaly a vzorně reprezentovaly školu nejen znalostmi, ale také svým chováním v průběhu dne, patří velké poděkování.
Mgr. Helena Balášová