Dne 2. 5. se konaly hry, které se odehrávaly v areálu školy. Tématem letošních her bylo přežití v přírodě. Jednotliví učitelé si pro nás připravili spoustu zajímavých úkolů např.: chůze na chůdách, rozdělávání ohně pomocí křesadla, ohřívání vody v papírové nádobě, řezání dřeva, vázání uzlů, vytvoření lanového žebříku, průchod bažinou, přenos zraněného, vytvoření modelu mostu podle návodných fotografií, poznávání přírodnin a další.
Všichni tento den přežili bez zranění a parádně si ho užili.

Jan Charvát