Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Read more
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Dne 2. 5. se konaly hry, které se odehrávaly v areálu školy. Tématem letošních her bylo přežití v přírodě. Jednotliví učitelé si pro nás připravili spoustu zajímavých úkolů např.: chůze na chůdách, rozdělávání ohně pomocí křesadla, ohřívání vody v papírové nádobě, řezání dřeva, vázání uzlů, vytvoření lanového žebříku, průchod bažinou, přenos zraněného, vytvoření modelu mostu podle návodných fotografií, poznávání přírodnin a další.
Všichni tento den přežili bez zranění a parádně si ho užili.


Jan Charvát