Na úterý 8. ledna jsme měli s druháky vymyšlený plán. Využijeme příznivého zimního počasí a vyrazíme společně provětrat boby a sáňky. Všichni jsme se na tento den velice těšili, a proto jsme do školy přišli patřičně vybaveni. První dvě hodiny jsme se učili podle rozvrhu a po velké přestávce jsme vyrazili na „Vyháňky“. Užili jsme si tam dvě hodiny plné zimních radovánek.

Kluci i děvčata byli nadšení. Dlouho pak ještě na tento den vzpomínali, a proto jsme se rozhodli, že dovolí-li počasí, určitě si tuto akci společně znovu zopakujeme.
Mgr. Jana Rosecká