Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Na úterý 8. ledna jsme měli s druháky vymyšlený plán. Využijeme příznivého zimního počasí a vyrazíme společně provětrat boby a sáňky. Všichni jsme se na tento den velice těšili, a proto jsme do školy přišli patřičně vybaveni. První dvě hodiny jsme se učili podle rozvrhu a po velké přestávce jsme vyrazili na „Vyháňky“. Užili jsme si tam dvě hodiny plné zimních radovánek.

Kluci i děvčata byli nadšení. Dlouho pak ještě na tento den vzpomínali, a proto jsme se rozhodli, že dovolí-li počasí, určitě si tuto akci společně znovu zopakujeme.
Mgr. Jana Rosecká