Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Read more
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Dne 2. 10. 2018 jela na návštěvu skupinka předškolních dětí z naší školky k babičkám a dědečkům do Domu seniorů na Dobrou Vodu. Tentokrát jsme měli domluvené setkání na téma procvičování pozornosti. K tomu máme spousty her v naší školce. Ve velké tašce jsme si s sebou přivezli obrázkové domino, pracovní listy s obrázky domácích zvířátek, barevné karty s příběhy a vystříhané puzzle nejznámějších pohádek.


Po přivítání jsme se posadili mezi seniory a začali hrát domino. To nám šlo náramně rychle. Všichni už umíme počítat do šesti. Při přiřazování obrázků a puntíků téměř nikdo ani na minutku nezaváhal. Skládání puzzle pohádek nám tak svižně nešlo. S úkoly, které jsme plnili v pracovních listech, jsme si vzájemně pomáhali. Při hře „Co tu bylo a už není“ byli všichni aktivní a téměř nikdo nemusel napovídat a pomáhat svému sousedovi. Na závěr našeho setkání jsme si zazpívali a nezbývalo, než se rozloučit.
Chlapci a holčičky dostali sladkou odměnu a slíbili, že se za měsíc zase přijedou na babičky a dědečky podívat.

Magda Mikšovská