Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...
Zvonek z Novohradských hor - místní kolo, zpěv
Den Země 2018
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Předškoláci na návštěvě Domu pro seniory Horní Stropnice
Návštěva Lince
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

VIII. a IX. třídu. Paní lektorka nám vysvětlila, že je pro nás zdravá strava a zdravý životní styl prospěšný. Poučila nás, jak jsou chemické látky, v námi velmi oblíbených energetických nápojích a chipsech škodlivé, a jak na naše tělo působí. Druhou hodinu jsme věnovali vaření. Naším úkolem bylo připravit zdravou svačinu ze surovin, které nám paní lektorka přinesla.


Všem moc chutnalo a někteří možná uváží změnu svého životního stylu.
Tomáš Jurášek a IX. třída
Podobný program absolvovali také žáci IV. a V. třídy. Všichni byli spokojeni, a někteří dokonce ocenili chuť zeleniny, které se dosud celkem úspěšně vyhýbají. Zdravou 5 s jejími programy zveme pravidelně a doufáme, že zdravější stravování u našich dětí časem vyhraje.
Mgr. Helena Balášová