Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...
Zvonek z Novohradských hor - místní kolo, zpěv
Den Země 2018
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Předškoláci na návštěvě Domu pro seniory Horní Stropnice
Návštěva Lince
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Dne 11. 4. 2018 se v naší škole uskutečnilo vyhlášení výsledků školního kola výtvarné části Zvonku z Novohradských hor. Obrázků na téma „Hmyz“ se nám letos sešlo na šedesát, proto nebylo vůbec jednoduché vybrat ty nejlepší. S hodnocením mi pomáhala Mgr. Anna Mášová a Mgr. Martin Měchura, za což jim děkuji. Vyjma nulté kategorie, ve které soutěží I. třídy, z každé další postoupila dvě díla z prvních pozic do oblastního kola, které se uskutečnilo 25. 4. 2018 v Nových Hradech. Celkem tak naši školu reprezentovalo  8 uměleckých děl vytvořených našimi žáky.

 Dne 11. 4. 2018 se v naší škole uskutečnilo vyhlášení výsledků školního kola výtvarné části Zvonku z Novohradských hor. Obrázků na téma „Hmyz“ se nám letos sešlo na šedesát, proto nebylo vůbec jednoduché vybrat ty nejlepší. S hodnocením mi pomáhala Mgr. Anna Mášová a Mgr. Martin Měchura, za což jim děkuji. Vyjma nulté kategorie, ve které soutěží I. třídy, z každé další postoupila dvě díla z prvních pozic do oblastního kola, které se uskutečnilo 25. 4. 2018 v Nových Hradech. Celkem tak naši školu reprezentovalo  8 uměleckých děl vytvořených našimi žáky.  Nejúspěšnější byla Tereza Mrázová, která se umístila na krásném 2. místě v 1. kategorii, zahrnující II. – III. třídu.Děkuji obci Horní Stropnice za peněžní dar, který byl využit na ceny pro naše vítěze.

Mgr. Lenka Dušková

Výsledky zde.