Ve středu 22. 3. 2017 proběhlo v Malontech oblastní kolo recitační soutěže Zvonek z Novohradských hor. Z naší školy odjelo 13 žáků úspěšných v jednotlivých kategoriích školního kola. Soutěžilo celkem 62 dětí z osmi základních škol. Kromě Horní Stropnice zde měly své zástupce školy z Nových Hradů, Malont, Benešova nad Černou, Besednice, Českých Velenic, Rapšachu a ze Svatého Jana nad Malší.

Konkurence byla tedy opravdu silná. Všechny výkony byly velice zdařilé, tudíž porota měla znovu těžké rozhodování. Naši reprezentanti získali dvě ceny poroty, a to Kristýna Maršálková ze VII. třídy a Jitka Wagnerová z IX. třídy. Výherkyním gratuluji, všechny soutěžící chválím za předvedené výkony a děkuji za účast.

Mgr. Jana Rosecká