Dne 22. 9. 2016 se vydala podívat naše mateřské škola na soukromé vlakové nádraží do Bedřichova. Byli jsme pozváni panem Erikem Kučerou. Po silnici jsme zpočátku šli svižně, protože jsme byli nedočkaví, ale museli jsme zpomalit. Pro nejmenší kluky a děvčátka to byla první vycházka a ještě neuměli chodit ve dvojicích. 

Únava z nás spadla při pohledu na jezdící vláček. Na nádraží na nás čekal pan výpravčí Kučera st. a rozdával jízdenky všem nastoupivším dětským turistům. Rozdělili jsme se na dvě skupiny. Děti, které zůstaly na nádraží, mávaly odjíždějícím a čekaly netrpělivě, až se vláček vrátí zpátky. Pak se obě skupiny vyměnily. Bylo to báječné dopoledne plné pěkných zážitků, vždyť některé děti poprvé seděly ve vlaku.
Za hezké přijetí děkujeme manželům Kučerovým a panu Eriku Kučerovi.

Magda Mikšovská