Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...
Zvonek z Novohradských hor - místní kolo, zpěv
Den Země 2018
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Předškoláci na návštěvě Domu pro seniory Horní Stropnice
Návštěva Lince
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Školní kolo soutěže proběhlo 20. 4. 2016 v aule školy. Zúčastnilo se jej 34 žáků v šesti kategoriích. O výsledcích rozhodovala tříčlenná porota ve složení, paní H. Kudrnová, J. Drboutová a pan J. Franc. První a druzí z každé kategorie postoupili do oblastního kola.


Výsledky školního kola zde.

Oblastní kolo se konalo o týden později, zde, v aule naší školy. Soutěžilo sedm základních škol z okolí. Z nich naše škola z Horní Stropnice byla nejúspěšnější. První místo v I. kategorii obsadila J. Šabatková, ve III. kategorii třetí místo A. Kotrčová a K. Szypulová, ve IV. kategorii první místo J. Wagnerová, třetí místo M. Kučerová. Naše trio ve složení J. Wagnerová, M. Kučerová a D. Domanská bylo první, kvarteto I. Charvátová,
J. Wagnerová, M. Kučerová a D. Domanská také první. V V. kategorii vyhrála J. Wagnerová, třetí místo získala M. Kučerová, v duetech první místo J. Wagnerová a D. Domanská, druhé místo I. Charvátová a M. Kučerová.
Výsledky oblastního kola zde.


Děvčatům gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.
Mgr. M. Měchura