Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...
Zvonek z Novohradských hor - místní kolo, zpěv
Den Země 2018
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Předškoláci na návštěvě Domu pro seniory Horní Stropnice
Návštěva Lince
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Tři čtvrtě školního roku je pryč. Žáčci první třídy pěkně po celou dobu pracovali, tudíž si zasloužili odměnu. Proto v pondělí 11. 4. 2016 jeli po vyučování za odměnu do kina do Trhových Svin. Sami si platili autobus i kino.

Navštívili místní knihovnu, která se jim moc líbila. Měli možnost si něco zakoupit v papírnictví a květinářství. Velké vzrušení zažili, když jsme si začali kupovat zmrzlinu a najednou se na nástupišti objevil autobus. Měli jsme ještě čas, ale přeci jen také strach. „Co kdyby to jelo dřív?“ Odpolední výlet se nám moc líbil.
třídní učitelka: Mgr. Marie Petrášová