Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...
Zvonek z Novohradských hor - místní kolo, zpěv
Den Země 2018
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Předškoláci na návštěvě Domu pro seniory Horní Stropnice
Návštěva Lince
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Dne 22. 3. 2016 se vybraní žáci ze 2. stupně s panem učitelem Kroupou vydali na cestu do Prahy. Tam je čekala zajímavá exkurze na 24. základně dopravního letectva v Kbelích. Měli tu jedinečnou možnost, že je kpt. Mgr. Zuzana Špačková provedla celým areálem letiště. Podívali se na zajímavou práci techniků, do útrob letadla, kterým létá náš pan prezident nebo další představitelé státu.


Po prohlídkách letadel a vrtulníků se zúčastnili prohlídky Armádního muzea na Žižkově. Tam si prohlédli dobové obleky, zbraně a fotografie z 1. a 2. světové války. Po prohlídce muzea se vydali na cestu domů.
Celý den na letišti a v muzeu se nám moc líbil a v budoucnu se budeme těšit na další exkurzi.
Na závěr bychom chtěli poděkovat Obci Horní Stropnice za úhradu celé cesty do Prahy a zpět.

David Koiš