Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...
Zvonek z Novohradských hor - místní kolo, zpěv
Den Země 2018
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Předškoláci na návštěvě Domu pro seniory Horní Stropnice
Návštěva Lince
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Ve středu 16. 3. 2016 proběhlo školní kolo recitační soutěže Zvonek z Novohradských hor. Svoji chuť recitovat předvedlo celkem 30 žáků z prvního a 15 žáků z druhého stupně. Žáci byli rozděleni do čtyř kategorií (0. kategorie – I. třída, 1. kategorie – II. a III. třída, 2. kategorie – IV. a V. třída, 3. kategorie – VI. a VII. třída, 4. kategorie – VIII. a IX. třída). Všichni recitátoři si zaslouží velký obdiv za svoji odvahu při vystoupení.

Porota, ve složení Mgr. Jana Míšková, Mgr. Marie Petrášová, Mgr. Romana Hofmannová měla nelehký úkol! Ze všech kategorií vybrat jen tři nejúspěšnější recitátory!

Vítězové z 1. - 4. kategorie vzorně reprezentovali naši školu v oblastním kole soutěže 23. března v Malontech. Konkurence byla obrovská. Soutěžilo sedm základních škol, 55 recitátorů. Anežka Morongová získala ve své kategorii 2. místo a Kristýna Maršálková 1. místo. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším soutěžení!
Mgr. Marie Kukačková

Výsledková listina zde.