Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Read more
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Ve středu dne 3. 6. 2015 navštívily děti z naší mateřské školy ZOO v Hluboké nad Vltavou. Pobyt u zvířátek začal sledováním divadelního představení Datlování v zastřešeném prostoru u rybníka.

Získávané poznatky o lesním ptactvu z této pohádky byly umocněny hlasy štěbetajících kachen a plameňáků z vedlejší vodní hladiny. Poté jsme se procházeli a pozorovali zvířátka uvnitř areálu zoologické zahrady. Nejvíc chlapcům a děvčatům učarovali koupající se medvědi, vydry, páv s nádherným peřím, hadi a malé opičky. Některé obyvatele v kotcích jsme ani nezahlédli, protože se schovávali před sluníčkem. Příště se nám to určitě podaří.

Magda Mikšovská