Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Read more
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Na pondělí 20. 4. 2015 se všichni žáci druhé třídy těšili.
Po vyučování jeli totiž do kina. Kino? No a co? Do kina jezdí kdekdo. Ale ano. Jenže děti si samy platily autobus, kino,("Tučňáci z Madagaskaru"), zmrzlinu, dárek pro maminku (vybraly v květinářství kytičku). Prožily prima odpoledne se svými spolužáky, prohlédly si okolí kostela, zajímavosti svinenského náměstí i několik dopravních značek.


V závěru výletu nás v autobusu zkontroloval pan revizor. Ano, ano, přesně tak, jak jsme si to sehráli ve škole, jen pokutu jsme nedostali, protože jsme měli všechno v pořádku. Za to kratičké odpoledne jsme byli dvakrát pochváleni, žáčci z toho měli velikou radost a nejen oni.

Mgr. Marie Petrášová