Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Read more
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Žáci MŠ a ZŠ Horní Stropnice, kteří měli zájem o bruslení, vyrazili ve středu 18. 3. 2015 do Budvar arény v Českých Budějovicích. Moc děkujeme panu Jiřímu Maršálkovi za volný čas, který nám věnoval. Díky němu měli žáci možnost setkat se osobně s juniorskými hokejisty: Davidem Bílkem, Janem Bártou a Janem Prokopem. Ti se postarali o zabavení žáků na ledové ploše.
Mgr. Ivana Vyroubalová a Mgr. Zbyněk Drbout