Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Read more
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

V úterý 20. 1. 2015 jsme se vydali na školní exkurzi do Českých Budějovic. Nejdříve jsme dostali rozchod v obchodním centru Mercury, abychom si došli na oběd. Poté jsme se vydali na historicko-zeměpisnou procházku městem.


Prohlédli jsme si Černou věž, kostel sv. Mikuláše, Samsonovu kašnu, radnici a Bludný kámen na náměstí Přemysla Otakar II., kostel Obětování Panny Marie a solnici na Piaristickém náměstí, také jsme viděli soutok řeky Vltavy a Malše a slepé rameno Malše. Od naší paní učitelky jsme se dozvěděli o těchto stavbách mnoho informací.
Potom už nás čekala cesta do Multikina CineStar v Českých Budějovicích na film s názvem Sedmý syn. Poté jsme se už vydali na autobusové nádraží a jeli domů.
Celá exkurze se nám líbila a byla pěkným zpříjemněním obyčejného týdne.

David Koiš, Jan Dvořák a Ondřej Kotrč