Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Read more
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

V letošním školním roce žáci VIII. postupného ročníku vymysleli a realizovali týmový turnaj tříd ve stolním tenisu. Chtěli zapojit celý druhý stupeň, avšak do soutěže se přihlásili pouze sedmá, osmá a devátá třída. Utkali se hráči v systému každý s každým. Tým, který jako první dosáhl čtyř vítězství, stal se i celkovým vítězem utkání. Za nerozhodného stavu by přišla na řadu čtyřhra.


Zde přinášíme výsledky turnaje.
Zbyněk Drbout