Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...
Zvonek z Novohradských hor - místní kolo, zpěv
Den Země 2018
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Předškoláci na návštěvě Domu pro seniory Horní Stropnice
Návštěva Lince
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Kopaná

Ve čtvrtek 22. 5. 2014 proběhl ve sportovním centru na Složišti turnaj v kopané. Fotbal zde hráli žáci 3. - 5. tříd. Kromě našeho družstva, které vedl trenér mládeže Lešek Szypula, se zúčastnila ještě družstva z Dolního Bukovska, Třeboně, Ševětína a Dubného.

Naši hráči nejprve podlehli Třeboni „A“ 3:1. Jedinou branku vstřelil Nikolas Vávra. Poté prohráli 1:0 se Ševětínem, dále remizovali s Třeboní „B“ 1:1, branka Bárta Jakub. Podlehli Dubnému 2:0, zvítězili nad Dolním Bukovskem „B“ 4:0, branky Bárta Jakub, Kouba Lukáš, Dvořák Josef 2, a nakonec prohráli s  Dolním Bukovskem „A“ 5:0.

Celkově se ZŠ a MŠ Horní Stropnice díky horšímu skóre umístila na šestém místě.

Velkým zpestřením turnaje byla účast bývalého reprezentanta ČR Karla Poborského, který rozdával účastníkům turnaje kartičky se svým podpisem.

Zbyněk Drbout

Oficiální článek.