Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...
Zvonek z Novohradských hor - místní kolo, zpěv
Den Země 2018
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Předškoláci na návštěvě Domu pro seniory Horní Stropnice
Návštěva Lince
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

logoling b

Dne 1. 4. 2014 jsme se vydali společně se žáky základní školy z Nových Hradů a SOU v Trhových Svinech do Brna. V rámci projektu „Rozvoj technického vzdělávání v Jihočeském kraji“ jsme jeli na veletrh zemědělské techniky TECHAGRO.

Vedle zemědělských strojů jsme si prohlédli také expozice lesnické techniky a pavilon věnovaný myslivosti. Cesta byla dlouhá, zažili jsme zácpu na opravované dálnici D1, ale do Brna i zpět jsme dojeli v pořádku. Z výstavy jsme si odvezli plno informací o zemědělství, a také pár informací o myslivosti a lesnictví. Udělali jsme si představu, jak velké a složité stroje dnešní zemědělci používají.


David Koiš
VII. třída