Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...
Zvonek z Novohradských hor - místní kolo, zpěv
Den Země 2018
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Předškoláci na návštěvě Domu pro seniory Horní Stropnice
Návštěva Lince
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

 

Ve středu 15. ledna 2014 se na naší škole uskutečnilo recitační kolo soutěže Zvonek z Novohradských hor. Tato soutěž má několikaletou tradici, žáci z našeho regionu mají možnost již čtvrtých rokem prokázat svůj um nejen v recitaci, ale také ve zpěvu (školní kolo se v aule naší školy uskuteční 5. února), a také ve výtvarné výchově (školní kolo proběhne 19. března 2014).

V recitační části se letos zúčastnilo celkem 37 dětí z mateřské a základní školy. Byly rozděleny do pěti kategorií. Kategorie 0. byla určena pro děti z mateřské školy a I. třídy. Tato kategorie je nepostupová. V kategorii 1. soutěžili žáci ze II. a
III. třídy, v kategorii 2. žáci ze IV. a V. třídy, v kategorii 3. pak žáci ze VI. a VII. třídy (sedmáci tentokrát zastoupeni nebyli) a v kategorii 4. žáci z VIII. a IX. třídy (zde chyběla účast deváťáků).
Porota ve složení Mgr. Jana Rosecká, Mgr. Romana Hoffmannová, Jana Míšková a Mgr. Radka Červenková vybrala v každé kategorii tři postupující soutěžící do oblastního kola v Benešově nad Černou, které se uskuteční 22. 1. 2014 a vystoupí žáci z 1. – 4. kategorie.

Kategorie 1 1. místo Němec Jan (II. třída)
2. místo Vávra Nikolas (III. třída)
3. místo Beneš Patrik (II. třída)

Kategorie 2 1. místo Martínková Kristýna (IV. třída)
2. místo Maršálková Kristýna (IV. třída)
3. místo Zakucia Ondřej (V. třída)

Kategorie 3 1. místo Kučerová Miroslava (VI. třída)
2. místo Wagnerová Jitka (VI. třída)
3. místo Prouzová Natálie (VI. třída)

Kategorie 4 1. místo Halačka Zdeněk (VIII. třída)
2. místo Glozneková Denisa (VIII. třída)
(soutěžili pouze dva žáci, proto 3. místo neuděleno)

Mgr. Červenková Radka