Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

V sobotu 21. 12. 2013 pořádal oddíl stolního tenisu Orel České Budějovice okresní přebor starších žáků, kteří nejsou registrováni v asociaci hráčů stolního tenisu. Celkem soutěžilo 22 tenistů.

Naši žáci se nejenom neztratili, ale dosáhli vynikajícího úspěchu. Tomáš Kořínek obsadil celkové první místo a Jan Dvořák skončil o stupínek hůř. Oběma žáků patří díky za příkladné reprezentování naší školy, ale i obce.

Zbyněk Drbout

Diplom 1. místo

Diplom 2. místo