Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...
Zvonek z Novohradských hor - místní kolo, zpěv
Den Země 2018
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Předškoláci na návštěvě Domu pro seniory Horní Stropnice
Návštěva Lince
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Žáci se z celého školního roku asi nejvíce těší na posledních pár dní před prázdninami.
Předposlední den bývá tradičně organizován pobyt v přírodě. Žáky šesté třídy čekalo překvapení. Místo pěší turistiky strávili dopoledne na školním hřišti, kde si společně zahráli nejrůznější zábavné a sportovní hry.

Poté se přesunuli před školu, kde čekali a čekali, aniž věděli na co.Za chvíli se objevilo auto a z něj vystoupil pan Rostislav Domanský, který všem žákům šesté třídy přinesl dvoupatrový dort! S poděkováním jsme dort přenesli do třídy, kde si každý pochutnal, a dokonce si i nějaký ten kousek nesl s sebou domů.

Panu Domanskému patří velký dík za zpestření závěru školního roku!