Pastelky

Naše škola uspořádala Digi akci pro učitele 29.8.2024

Dne 29. 9. se na naší škole konala DIGIakce na téma Kyberšikana a rizika kyberprostoru. V rámci přednášky se účastníci dozvěděli vhodné možnosti osvěty pro žáky a případně rodiče, rozdíly mezi jednotlivými sociálními sítěmi i některé případy z praxe. V rámci diskuse si poté vyměnili své zkušenosti s preventivními programy a problémy, se kterými se za svoji pedagogickou praxi potýkali.

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.