Zdravá 5

Pro 4. a 5. třídu bylo čtvrteční ráno na začátku února ve znamení správné výživy.
První část programu byla teoretická, dozvěděli jsme se,...

Číst dál...
Děti z Harbachu v Horní Stropnice
Exkurze MŠ na Bedřichovské soukromé dráze

Dne 22. 9. 2016 se vydala podívat naše mateřské škola na soukromé vlakové nádraží do Bedřichova. Byli jsme pozváni panem Erikem Kučerou. Po...

Číst dál...
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...
Zvonek z Novohradských hor - místní kolo, zpěv

Školní kolo soutěže proběhlo 20. 4. 2016 v aule školy. Zúčastnilo se jej 34 žáků v šesti kategoriích. O výsledcích rozhodovala tříčlenná porota ve složení, paní H. Kudrnová, J. Drboutová a pan J. Franc. První a druzí z každé kategorie postoupili do oblastního kola.


Výsledky školního kola zde.

Oblastní kolo se konalo o týden později, zde, v aule naší školy. Soutěžilo sedm základních škol z okolí. Z nich naše škola z Horní Stropnice byla nejúspěšnější. První místo v I. kategorii obsadila J. Šabatková, ve III. kategorii třetí místo A. Kotrčová a K. Szypulová, ve IV. kategorii první místo J. Wagnerová, třetí místo M. Kučerová. Naše trio ve složení J. Wagnerová, M. Kučerová a D. Domanská bylo první, kvarteto I. Charvátová,
J. Wagnerová, M. Kučerová a D. Domanská také první. V V. kategorii vyhrála J. Wagnerová, třetí místo získala M. Kučerová, v duetech první místo J. Wagnerová a D. Domanská, druhé místo I. Charvátová a M. Kučerová.
Výsledky oblastního kola zde.


Děvčatům gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.
Mgr. M. Měchura