Zdravá 5

Pro 4. a 5. třídu bylo čtvrteční ráno na začátku února ve znamení správné výživy.
První část programu byla teoretická, dozvěděli jsme se,...

Číst dál...
Děti z Harbachu v Horní Stropnice
Exkurze MŠ na Bedřichovské soukromé dráze

Dne 22. 9. 2016 se vydala podívat naše mateřské škola na soukromé vlakové nádraží do Bedřichova. Byli jsme pozváni panem Erikem Kučerou. Po...

Číst dál...
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...
Zvonek z Novohradských hor - místní kolo, zpěv

Tři čtvrtě školního roku je pryč. Žáčci první třídy pěkně po celou dobu pracovali, tudíž si zasloužili odměnu. Proto v pondělí 11. 4. 2016 jeli po vyučování za odměnu do kina do Trhových Svin. Sami si platili autobus i kino.

Navštívili místní knihovnu, která se jim moc líbila. Měli možnost si něco zakoupit v papírnictví a květinářství. Velké vzrušení zažili, když jsme si začali kupovat zmrzlinu a najednou se na nástupišti objevil autobus. Měli jsme ještě čas, ale přeci jen také strach. „Co kdyby to jelo dřív?“ Odpolední výlet se nám moc líbil.
třídní učitelka: Mgr. Marie Petrášová