Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...
Zvonek z Novohradských hor - místní kolo, zpěv
Den Země 2018
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Předškoláci na návštěvě Domu pro seniory Horní Stropnice
Návštěva Lince
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Na pondělí 20. 4. 2015 se všichni žáci druhé třídy těšili.
Po vyučování jeli totiž do kina. Kino? No a co? Do kina jezdí kdekdo. Ale ano. Jenže děti si samy platily autobus, kino,("Tučňáci z Madagaskaru"), zmrzlinu, dárek pro maminku (vybraly v květinářství kytičku). Prožily prima odpoledne se svými spolužáky, prohlédly si okolí kostela, zajímavosti svinenského náměstí i několik dopravních značek.


V závěru výletu nás v autobusu zkontroloval pan revizor. Ano, ano, přesně tak, jak jsme si to sehráli ve škole, jen pokutu jsme nedostali, protože jsme měli všechno v pořádku. Za to kratičké odpoledne jsme byli dvakrát pochváleni, žáčci z toho měli velikou radost a nejen oni.

Mgr. Marie Petrášová