Zdravá 5

Pro 4. a 5. třídu bylo čtvrteční ráno na začátku února ve znamení správné výživy.
První část programu byla teoretická, dozvěděli jsme se,...

Číst dál...
Děti z Harbachu v Horní Stropnice
Exkurze MŠ na Bedřichovské soukromé dráze

Dne 22. 9. 2016 se vydala podívat naše mateřské škola na soukromé vlakové nádraží do Bedřichova. Byli jsme pozváni panem Erikem Kučerou. Po...

Číst dál...
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...

Na pondělí 20. 4. 2015 se všichni žáci druhé třídy těšili.
Po vyučování jeli totiž do kina. Kino? No a co? Do kina jezdí kdekdo. Ale ano. Jenže děti si samy platily autobus, kino,("Tučňáci z Madagaskaru"), zmrzlinu, dárek pro maminku (vybraly v květinářství kytičku). Prožily prima odpoledne se svými spolužáky, prohlédly si okolí kostela, zajímavosti svinenského náměstí i několik dopravních značek.


V závěru výletu nás v autobusu zkontroloval pan revizor. Ano, ano, přesně tak, jak jsme si to sehráli ve škole, jen pokutu jsme nedostali, protože jsme měli všechno v pořádku. Za to kratičké odpoledne jsme byli dvakrát pochváleni, žáčci z toho měli velikou radost a nejen oni.

Mgr. Marie Petrášová