Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...
Zvonek z Novohradských hor - místní kolo, zpěv
Den Země 2018
Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Předškoláci na návštěvě Domu pro seniory Horní Stropnice
Návštěva Lince
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Díky aktivitě žáků VIII. třídy a některých žáků IX. třídy se naše škola zapojila do celorepublikové soutěže o pingpongové stoly a pingpongovou show. Žáci pod mým vedením natočili soutěžní video, které bylo zavěšeno na webové stránky www.vsichnizastul.cz. Probíhalo hlasování, jehož jste se mnozí zúčastnili. Za vaše hlasy moc děkujeme. Jiné školy však byly úspěšnější.


Žáci VIII. třídy Jan Dvořák a David Koiš se nesmířili s představou, že jsme nic nevyhráli. Hledali tedy na internetu a pro školu zajistili exhibici ve stolním tenise v podání mladých profesionálních hráčů, která se bude konat 21. 5. 2015.

Pan ředitel ocenil snahu a dobrovolnou aktivitu žáků a ve středu 15. 4. 2015 u příležitosti 3. čtvrtletí předal žákům před shromážděním celé školy nový pingpongový stůl, který škola zakoupila.

Mgr. Ivana Vyroubalová