Zdravá 5

Pro 4. a 5. třídu bylo čtvrteční ráno na začátku února ve znamení správné výživy.
První část programu byla teoretická, dozvěděli jsme se,...

Číst dál...
Děti z Harbachu v Horní Stropnice
Exkurze MŠ na Bedřichovské soukromé dráze

Dne 22. 9. 2016 se vydala podívat naše mateřské škola na soukromé vlakové nádraží do Bedřichova. Byli jsme pozváni panem Erikem Kučerou. Po...

Číst dál...
Školy pro venkov, CZ.1.07/1.1.10/02.0037
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z Harbachu v Horní Stropnici
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko...

Číst dál...

Díky aktivitě žáků VIII. třídy a některých žáků IX. třídy se naše škola zapojila do celorepublikové soutěže o pingpongové stoly a pingpongovou show. Žáci pod mým vedením natočili soutěžní video, které bylo zavěšeno na webové stránky www.vsichnizastul.cz. Probíhalo hlasování, jehož jste se mnozí zúčastnili. Za vaše hlasy moc děkujeme. Jiné školy však byly úspěšnější.


Žáci VIII. třídy Jan Dvořák a David Koiš se nesmířili s představou, že jsme nic nevyhráli. Hledali tedy na internetu a pro školu zajistili exhibici ve stolním tenise v podání mladých profesionálních hráčů, která se bude konat 21. 5. 2015.

Pan ředitel ocenil snahu a dobrovolnou aktivitu žáků a ve středu 15. 4. 2015 u příležitosti 3. čtvrtletí předal žákům před shromážděním celé školy nový pingpongový stůl, který škola zakoupila.

Mgr. Ivana Vyroubalová